❗️❗️❗️"Sukces w Szpilkach" czyli Kobieta, Sukces i Szpilki❗️❗️❗️

- II EDYCJA WYDARZENIA -

Już 6 kwietnia 2019 w Poznaniu!!!

Spotykamy się o godz.17:30 w Osiedlowym Domu Kultury "Wiktoria" w Poznaniu.
🤩🤩🤩 Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie warsztatami z okazji Dnia Kobiet w dniu 9 marca 2019 oraz ograniczoną ilość miejsc 📣 ruszają zapisy na II EDYCJĘ WYDARZENIA. 🤩🤩🤩 Osoby, którym nie udało się zarejestrować na warsztaty 9 marca zapraszam serdecznie do rejestracji na II EDYCJĘ spotkania.

 ❗️❗️❗️Specjalnie dla Was❗️❗️❗️

Warsztaty dla kobiet „Sukces w Szpilkach” czyli Kobieta, Sukces i SzpilkiWarsztaty dla kobiet „Sukces w Szpilkachczyli Kobieta, Sukces i Szpilki mające na celu m.in. wspieranie kobiet w ich rozwoju osobistym i zawodowym oraz budowaniu poczucia własnej wartości i wewnętrznej siły.

Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą miło spędzić czas i czerpać inspiracje - być inspiracją dla innych kobiet! Zapraszam kobiety, które chcą czegoś więcej od życia… które wierzą, że mogą więcej, lecz potrzebują małego wsparcia… które chcą wziąć życie w swoje ręce!!!

!!! Nie zwlekaj już więcej, tylko przyjdź !!!

Przyjdź na spotkanie i przekonaj się, że czasami wystarczy tak mało, żeby zrobić tak wiele! Uwierz, że możesz wszystko! Poznaj siebie na nowo… swoje możliwości… odkryj swój potencjał i zdecyduj sama, czego chcesz od życia!

!!! Szczegółowy program wydarzenia !!!


Proszę o zgłaszanie się osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i rezerwację miejsca za pośrednictwem Facebooka / telefonicznie / mailowo.
UWAGA - Ilość miejsc ograniczona - konieczna rezerwacja miejsca!!! www.facebook.com/lbc.coaching.training
Kategoria:Blog