L&B Coach – Paula Kuczkowska

Pasjonatka życia, ludzi i podróży… Kobieta wielowymiarowa, ambitna, ciekawa świata, propagująca aktywny styl życia, zarażająca pozytywną energią. Mama, żona, przyjaciółka, …

Doświadczony manager i mentor w zakresie biznesu i rozwoju, certyfikowany coach, trener, facylitator, motywator, praktyk. Akredytowany Coach Międzynarodowej Federacji Coachingu (ACC ICF – Associate Certified Coach International Coach Federation), Członek ICF Global i ICF Polska oraz Członek Izby Coachingu.

Absolwentka: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu – magister nauk ekonomicznych, społecznych oraz dyplomowany coach. Ukończyła również liczne kursy i szkolenia doskonalące. Praktycznie zgłębiała wiedzę o człowieku w krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej: „Pokonywanie granic i własnych ograniczeń – poznawanie potęgi ludzkiego umysłu”.

Współzałożycielka i Prezes Zarządu firmy Perfect Manager, specjalizującej się w szerokim zakresie usług biznesowych, finansowych i doradczych. Swoje doświadczenie budowała w wielu firmach: małych i średnich przedsiębiorstwach, polskich i zagranicznych grupach kapitałowych oraz międzynarodowych korporacjach przechodząc przez wszystkie szczeble kariery – od stażysty, pracownika operacyjnego przez średnią po wyższą kadrę menedżerską. Twórczyni pionierskiej koncepcji biznesu „Idea Sześcianu” oraz projektu wspierającego przedsiębiorczość „Smart-Up„. Współwłaścicielka i Vice-Prezes Zarządu firmy Social Service 24h, cenionej na rynku usług opiekuńczych, społecznych i edukacyjnych – łamiącej stereotypy oraz zmieniającej nawyki w zakresie opieki społecznej, medycznej i edukacyjnej. Twórczyni projektu „Coaching dla Seniora” oraz spotkań z zakresu „Doradztwa zawodowego dla młodzieży na bazie coachingu„. Twórczyni autorskiego projektu „Women’s Coach” oraz serii warsztatów dla kobiet rozpoczynających lub chcących rozpocząć własny biznes „Sukces w Szpilkachczyli Kobieta, Sukces i Szpilki – mających na celu m.in. wspieranie kobiet w ich rozwoju osobistym i zawodowym oraz budowaniu poczucia własnej wartości i wewnętrznej siły.

Pomysłodawczyni i założycielka LBC oraz Akademii LBC.

Z jednej strony ekonomistka, przedsiębiorca, manager, z drugiej zaś coach, trener osobisty, motywator, filantropka. Połączenie tych cech oraz drzemiących w niej dużych pokładów pozytywnej energii dają jej niesamowitą siłę i możliwości w pracy – pracy z drugim człowiekiem i firmami. Z Klientami pracuje w oparciu o różne nurty coachingu, w tym: life i business coaching oraz coaching emocji. Oprócz tradycyjnych narzędzi coachingowych, wykorzystuje również pracę z obrazem i metaforą, coaching prowokatywny, a nawet elementy modelu NLP, IFS, neurodydaktyki oraz innych innowacyjnych technik.

Wiedza i doświadczenie kształtowane przez lata w różnych środowiskach biznesowych oraz pracy z ludźmi – w połączeniu z pasją – stały się cennym kapitałem. A swoją postawą oraz umiejętnościami niejednokrotnie łamała stereotypy i dawała dowód stwierdzeniu: „Niemożliwe nie istnieje!”  Tym wszystkim pragnie się teraz dzielić z Państwem, by tworzyć coś piękniejszego!